O spoločnosti

Unileasing je obchodná spoločnosť so sídlom v Trenčíne založená za účelom poskytovať klientom univerzálne finančné služby v oblasti finančných leasingov a úverov. Sme Vašim kompetentným partnerom pre financovanie automobilov, technológií, nehnuteľností, financovanie projektov a iných riešení.

Náš tím odborníkov z automobilového priemyslu má viac ako 13 rokov skúseností na automobilovom trhu.

Opýtajte sa nás, keď chcete vybaviť leasing, alebo chcete rýchlo a efektívne prefinancovať vozidlo za čo najlepších podmienok. Naše služby poskytujeme jednotlivcom, malým podnikom až po veľké spoločnosti a skupiny.

Naša obchodná filozofia je vybudovať spokojnú zákaznícku základňu a našim klientom kedykoľvek poskytovať riešenia na všetky otázky a problémy. Okrem toho poskytujeme individuálne a kompletné poradenstvo, rovnako ako rýchly a profesionálny servis v oblasti financovania. Otázky týkajúce sa poistenia, záruky, financovania a leasingu Vám budú zodpovedané kompetentne.

Ako poskytovateľ služieb, chceme, aby sme spĺňali vysoké nároky a požiadavky našich klientov. Našim klientom ponúkame individuálne poradenstvo, na mieru šité koncepty a optimálnu starostlivosť.

Unileasing presviedča svojich zákazníkov maximálnou flexibilitou. Ponúkneme Vám okamžite vhodné riešenia financovania a leasingu.

Unileasing - tým pravým partnerom pre leasing, financovanie a poistenie.
Tešíme sa na stretnutie s Vami!

tlač